Загорілись 300 гектарів. У Лимані після обстрілу почалась лісова пожежа

На околицях міста Лиман у Донецькій області горів ліс, в цьому місці пожежу локально загасили, зараз горить лісова підстилка.

Про це Суспільне Донбас розповів речник ДСНС Донеччини Станіслав Балдін.

“Там була верхова пожежа, це коли горять дерева. Цю пожежу в цьому місці локально ліквідували. Станом на зараз триває горіння лісової підстилки. Рятувальники та працівники лісгоспу здійснюють заходи щодо не розповсюдження пожежі на населені пункти, вони створюють мінералізовані смуги. Масштаби пожежі поки невідомі. Попередньо, пожежа виникла внаслідок обстрілу”, — уточнив Станіслав Балдін.

За даними Станіслава Балдіна, цими вихідними було чотири пожежі на Лиманщині.

Ввечері, о 22:33, Донецька обласна прокуратура повідомила, що 7 травня російська армія, ймовірно, з артилерії обстріляла територію Ямпільського лісництва на Донеччині. Внаслідок чого сталось займання дерев та лісової підстилки.

“Вогнем було охоплено близько 300 га хвойних дерев. Станом на зараз площа пожежі стала меншою”, — уточнили у прокуратурі.

Як розповіли в обласній прокуратурі, вони розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).