За тиждень з прифронтової Красногорівки виїхало більше половини людей — Філашкін

Люди з прифронтових населених пунктів Донеччини почали більш активно евакуюватись. З міста Красногорівка за останній тиждень виїхало більше половини населення.

Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” повідомив начальник ОВА Вадим Філашкін.

“Обстановка дуже складна. Ворог кожного дня, кожну добу намагається прорвати нашу лінію оборони. Тільки за минулу добу окупант обстріляв близько 2300 разів Донеччину, майже з всіх видів озброєння що у них є. Це і ствольна артилерія, керовані авіабомби, балістичні ракети”, — повідомив Вадим Філашкін.Філашкін нагадав, що недавно визначили 7 населених пунктів, звідки мають примусово евакуювати родини із дітьми.

“Люди виїжджають. На прикладі Красногорівки, якщо тиждень тому, там було біля тисячі людей. Зараз в місті знаходиться 412 людей, тобто більша половина людей уже з міста виїхали”, — повідомив Вадим Філашкін.Очільник зазначив, що раніше були поодинокі випадки, коли родини з дітьми поверталися до себе додому після євакуції.

Зараз всі патрулі та блок-пости отримали попередження не пропускати родини з дітьми в прифронтові села. “Тому, що батьки наражають на небезпеку своїх нащадків”, — завив Філашкін.