світло

За тиждень на Донеччині відновили світло для понад 100 тисяч родин

З 13 по 19 листопада фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових виконати низку ремонтів мереж. Це дало змогу повернути електрику в оселі жителів 197 населених пунктів. Майже 109 тисяч родин знову мають доступ до електропостачання. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електропостачання, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт. 

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Попри постійні обстріли регіону, за тиждень аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити світло у 197 населених пунктах. 108 608 родин прифронтової Донеччини знову мають світло в оселях.

У тому числі за вихідні енергетики змогли відремонтувати низку пошкоджень та відновити світло для майже 5 тисяч родин в 5 населених пунктах, знеструмлених через бойові дії.

Активні бойові дії на Донеччині тривають. Продовжуються обстріли, ракетні та авіаудари. Зокрема, за інфомацією Генштабу, тільки на Мар’їнському напрямку за добу відбито понад 16 ворожих атак.

Через постійні обстріли постійно ушкоджуються мережі і обладнання. В свою чергу, фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 635 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.