За тиждень енергетики відновили постачання світла майже 90 тисячам родин Донеччини та Дніпропетровщини

З 6 по 12 лютого енергетики ДТЕК повернули світло майже 90 тисячам сімей у 95 населеному пункті, що лишилися без електропостачання через обстріли у Донецькій та Дніпропетровській областях. Спеціалісти операторів систем розподілу ДТЕК Мережі відновлюють електрообладнання компанії зруйноване ворогом, щойно отримують дозвіл від ЗСУ та ДСНС.

На Дніпропетровщині та Донеччині продовжуються регулярні атаки ворога, через які страждають електромережі, а мешканці лишаються без світла. Всього за тиждень з 6 по 12 лютого фахівці операторів системи розподілу відновили роботу електромереж для 40,7 тисяч родин на Донеччині та 48,7 тисячам сімей Дніпропетровщини.

«Майже рік енергетикам доводиться в умовах постійних обстрілів відновлювати електромережі, що зруйновані через війну. З 24 лютого минулого року вони відновили електропостачання для вже 6,8 млн клієнтів. Енергетики відновлюють мережі, щойно отримують дозвіл та доступ до місця пошкодження від ЗСУ та ДСНС», – зазначив Олександр Фоменко, генеральний директор ДТЕК Мережі.