За останню добу патрульна поліція у Краматорську та Слов’янську виявила 5 випадків незаконного спилу, або перевезення деревини.
На місці правопорушення, чи при поверхневій перевірці транспортних засобів, інспектори виявляли свіжоспиляні стовбури дерев твердих порід та бензопили.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424666226_815620913934036_6251539836343737844_n-1024x1024.jpg)
Під час перевірки документів громадяни не надали нам відповідні документи на спил деревини, але деякі з них підтверджували, що спилювали деревину для опалення або власних цілей. Деякі водії зовсім не могли пояснити походження вантажу.
Поліція нагадує, що обов’язковою умовою для спилу, транспортування вантажу такого роду є наявність усіх дозвільних документів.
Залиште коментар
Розгорнути ▼