Часів Яр

За добу по місту було близько 300 прильотів: яка ситуація навколо міста Часів Яр

На Краматорському напрямку російські окупанти завдали понад тисячу ударів з різної артилерії, з них близько 300 були по місту Часів Яр. Наразі майже в кожному штурмі на цьому напрямку російські війська залучають важку техніку.

Про це Суспільне Донбас телефоном повідомив речник ОСУВ “Хортиця” Назар Волошин.

“За минулу добу на цьому напрямку зафіксовано 1067 мінометних і артилерійських обстрілів. Позаминулу добу їх зафіксовано 1301. В районі Часового Яру було зафіксовано 297 обстрілів — 334 позаминулу добу. Більша частина обстрілів приходиться саме на Південну частину Часового Яру”, ― повідомив Назар Волошин.

Речник оперативно-стратегічного угруповання військ додав, що російська армія завдала 5 авіаударів. Переважна більшість авіаударів останні два тижні завдають по Білогорівці.

“Зменшилась кількість ворожих авіаударів, а збільшилась кількість артилерійських і мінометних обстрілів. Вже немає такого великого сенсу завдавати авіаудари, більшість будівель знищено, і тепер працює артилерія, прикриваючи штурмові дії піхоти”, ― повідомив Назар Волошин.

Він зазначив, що в російська армія в середньому проводить до 5 штурмів на добу. Всі штурмові дії армія РФ проводить із залученням бронетехніки.

За минулу добу українські військові знищили 66 окупантів та 101 поранили.