З нагоди Дня вишиванки Вадим Філашкін вручив подарунки малим українцям та захисникам

Вишиванка – символ єднання: подарунки маленьким українцям та захисникам. З нагоди Дня вишиванки, привітав породіль та подарував немовлятам святкові льолі, – повідомив начальник Донецької обладміністрації Вадим Філашкін.

Вже восьмий рік поспіль ми разом з Українським розмовним клубом “Файно” проводимо акцію «Народжені в вишиванках». За цей час майже 2500 маленьких українців вже отримали свої перші вишиванки.

Вдячний керівниці клубу «Файно» Оксані Муравльовій та всім волонтерам за організацію цього свята для наших найменших співвітчизників.

Не забуваємо і про наших воїнів. Військові, які зараз відстоюють нашу незалежність та безпеку на передовій, також отримали вишиванки від ОДА.

Вишиванка — це символ зв’язку поколінь українців, і цей зв’язок відчувається дуже добре, коли маєш змогу привітати дітлахів, які будуватимуть наше майбутнє, і військових, які це майбутнє захищають сьогодні.

“Тож вітаю всіх із Днем вишиванки! Нехай вишивана традиція простягається у майбутнє ще далі, ніж у минуле.Бережімо свою культуру і свої символи. Зі святом!”, – наголосив Вадим Філашкін.