евакуація

З Курахівської громади необхідно примусово евакуювати 13 дітей

У чотирьох населених пунктах Успенівського старостинського округу Курахівської громади, що на Донеччині, лишаються 13 дітей, яких необхідно евакувати у примусовий спосіб.

Про це Суспільному Донбас повідомив начальник Курахівської МВА Роман Падун.

“Продовжуємо евакуацію. Ми працюємо”, — розказав очільник МВА.

Станом на 15 березня, у населених пунктах округу лишались 22 дитини, розповідав раніше Суспільному Роман Падун. З моменту запровадження механізму необхідно було вивезти 28 неповнолітніх.

До повномасштабного вторгнення у Курахівській громаді проживала 41 тисяча людей, наразі лишаються близько 14 тисяч, зокрема понад тисяча дітей. Станом на 13 березня у громаді були 1028 дітей.

“В Донецькій області триває обов’язкова евакуація з початку повномасштабної війни. І з деяких населених пунктів, таких як Курахівська громада, Торецька, Мар’їнська громада триває примусова евакуація вже декілька місяців. Якщо буде активізація ворога по деяких населених пунктах, якщо ворог буде вести активну фазу війни й просуватися, теж будемо вводити примусову евакуацію й вивозити дітей”, — сказав начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін в ефірі нацмарафону “Єдині новини”.

За його словами, загалом у населених пунктах, які розташовані вздовж лінії розмежування, влада вводить примусову евакуацію дітей.

Що відомо про примусову евакуацію дітей з Курахівської громади

7 березня у чотирьох населених пунктах Курахівської громади оголосили примусову евакуацію дітей із батьками.

Як розповідав Роман Падун, евакуюють 28 дітей з чотирьох населених пунктів: з Успенівки, Ганнівки, Веселого Гаю та Трудового.

15 березня в окрузі лишались 22 дитини, станом на 20 березня у населених пунктах залишаються 13 неповнолітніх.