З Краматорська на Івано-Франківщині: Обласне територіальне медичне обʼєднання ремонтує приміщення для роботи 

З кінця жовтня минулого року на Івано-Франківщині працює відділення комбінованих методів лікування Обласного територіального медичного обʼєднання Краматорська. Тобто, релоковане з нашого міста відділення, яке надає допомогу онкохворим пацієнтам. 

Як повідомлялось на сторінці ОТМО у Фейсбук, відділення надає  медичну допомогу онкохворим за програмою медичних гарантій. Окрім онкологічної команди фахівців, також працюють хірурги, урологи, гінекологи та мамологи. 

Наразі релокований медичний заклад продовжує розвиватись на новому місці та готує до відкриття кабінет рентгенівської терапії. Про це свідчать дані тендеру, розміщеного у системі Prozorro – 

ОТМО планує виконати капітальний ремонт приміщень в будівлі КНП «Вигодська міська багатопрофільна лікарня» для розміщення вищевказаного кабінету. Очікувана вартість таких робіт становить майже 5,2 мільйона гривень. 

В рамках ремонту заплановано виконання демонтажних робіт, ремонт підлоги, опорядження стін та перегородок, стелі, влаштування нового водопостачання та каналізації, оновлення опалення, вентиляції, пожежної сигналізації, встановлення відеоспостереження та інші роботи. 

Також нещодавно медзаклад розмістив тендери на реконструкцію схеми живлення відділення комбінованих методів лікування та будівлі лікарні, а також розробку проектної документації на виконання «Капітального ремонту операційного блоку з рентгенодіагностичною системою С-подібною мобільною». 

Додамо, що у коментарі «Вільному радіо» фахівець публічних закупівель КНП “ОТМО” Сергій Нескромний, розповів, що наразі шукають підрядника, який зможе провести капітальний ремонт одного з приміщень для розміщення кабінету рентгенівської терапії.

Після завершення робіт, кабінет прийматиме не тільки переселенців, а й жителів місцевої громади