З інженера в адміністратори: краматорка опанувала нову спеціальність

Краматорка Тетяна багато років працювала інженером на одному з підприємств міста. У зв’язку зі скороченням штату жінка вимушена була звільнитися. та звернулася за сприянням у працевлаштуванні до Краматорского центру зайнятості.

Як розповіли в центрі зайнятості, перебуваючи на обліку, вона брала участь у різноманітних семінарах: з техніки пошуку роботи, презентація роботодавця, міні-ярмарку вакансій та інші. На одному із заходів Тетяну зацікавила вакансія адміністратора, яку презентував роботодавець ресторанного бізнесу. Не маючи ні освіти, ні досвіду за професією, вирішила спробувати надіслати резюме, яке їй допомогли скласти профконсультанти центру зайнятості. Наступного дня дівчину було запрошено на співбесіду.

Роботодавець готовий був взяти Тетяну на роботу при умові отримання освіти за вакантною посадою. Жінка відразу звернулася до фахівців відділу активної підтримки безробітних, бо знала що отримати бажану професію вона може в центрах професійно технічної освіти державної служби зайнятості. Протягом тижня Тетяну було зараховано до Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у групу «Адміністратор».

Під час навчання дівчина отримала необхідні знання та навички, щоб в подальшому зарекомендувати себе кваліфікованим спеціалістом.

«Нас навчали координувати роботу офісу, організовувати обслуговування відвідувачів, створювати для них комфортні умови», – поділилась своїми враженнями Тетяна. Отримавши свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації за професією «Адміністратор» Тетяна була працевлаштована на бажану роботу.