З днем вчителя

З Днем вчителя 2023: як красиво привітати педагогів, картинки та вірші

Щороку в жовтні в Україні відзначають день працівників освіти. У 2023 році День вчителя відзначають 1 жовтня.

Привітання на День вчителя 

Вітаю Вас із чудовим святом – Днем вчителя. Бажаю завжди зберігати в душі любов до своєї важкої, але такої важливої і потрібної професії педагога. Нехай наснаги додають Вам любов і повага Ваших учнів, гордість за їхні успіхи та здобутки, в яких чимало і Вашої заслуги. Будьте бадьорі та здорові. Оптимізму Вам і душевної рівноваги. Будьте щасливі, зі святом!

Дорогий вчителю, від щирого серця кажу вам велике спасибі за безцінну працю і старання, за добре, щире серце, за вашу завзятість і незламний оптимізм. Ви – той маяк, який допомагає учням не загубитися у величезній країні науки і веде їх за собою второваною дорогою. Дякую за всі ваші поради та добрі слова. Бажаю Вам довгих років успішної діяльності, благополуччя і здоров’я. 

Найкращі побажання в День вчителя! Нехай у Вас завжди будуть талановиті, здібні та вдячні учні. Бажаємо величезного натхнення. Отримуйте від своєї роботи задоволення!

З днем учителя, улюблений учителю! Спасибі за Ваше терпіння і відданість справі, за здатність ділитися своїми знаннями з іншими, спасибі, що приділяєте нам свій час, за те, що даруєте нам свій талант і переживаєте за наше майбутнє, намагаючись зробити його світлим та визначним, спасибі, що на якийсь час Ви стали частиною нашого життя, допомагаючи розвиватися та вдосконалюватися. Вдалого дня і гарного настрою!

Прийміть привітання з Днем вчителя! Нехай Ваші щасливі очі завжди сяють, а душа буде сповнена добра і спокою! Бажаємо Вам удачі в усіх починаннях і справах, оригінальних ідей і блискучих успіхів! Щиро дякуємо Вам за те, що кожен ваш урок неймовірно захоплюючий і цікавий, і нехай так буде завжди!