Юний художник, учень Мистецької школи №3 Краматорська, завоював перше місце у Всеукраїнському відкритому народному конкурсі талантів “Талановитий народ України”. Номінація — “Образотворче мистецтво”.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/332797311_616140853658811_9026640245028749676_n-728x1024.jpg)
“Давид Савченко, учень художнього відділення класу Олени Пасхалової, отримав нову перемогу – ПЕРШЕ місце у Всеукраїнському відкритому народному конкурсі талантів “Талановитий народ України”.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/332440746_737622981307878_1209175826916943425_n-768x1024.jpg)
Вітаємо, Давиде! Дуже радіємо твоїм досягненням!”, – привітали вчителі переможця.
Залиште коментар
Розгорнути ▼