Юні ютубери з Краматорська створюють культурні відеороліки, які набирають популярності  

Театральний колектив “ПаРоль” Мистецької школи №1 Краматорська продовжує активно працювати на відстані, в онлайн-форматі. Здавалося б, що навчити театральному мистецтву на відстані неможливо.

Але, виявляється, можливо. Якщо є бажання, зацікавленість і суперовий педагог поруч.  

“Мої діти — дуже талановиті. Вони навчаються з цікавістю, з жагою знань. Я дуже пишаюся своїми вихованцями”, – каже керівниця Театрального колективу “ПаРоль” Ольга Паршина. 

Нещодавно у колектива з’явився свій YouTube-канал, який назвали PaRoLiK.  

“Ми давно працювали над втіленням цієї ідеї. Проводили мозкові штурми, обговорюючи назву, контент… І я не обмежувала дітей, я їх направляла, допомагала. Ми з дітьми придумали назву каналу PaRoLiK_ .  

Діти — сучасні. І разом з ними я теж оновлююся та стаю більш сучасною. Вони вважали, що YouTube-канал буде на часі. Це зараз актуально, цікаво. Звичайно, наш канал присвячений театру, театральному мистецтву. Діти показують себе через відеороліки, свій внутрішній світ, свої здібності. А моя мета – через популярну культуру зробити крок до елітарної.  

У роліках є багато елементів пов’язаних з театром. Ну, наприклад, фантазія та уява – одна із складових театрального мистецтва.  

Один з учнів запропонував ідею – зробити день навпаки. Так в нас вийшло багато цікавих відео, які дозволяють прокачати уяву, фантазію і показати день навпаки.  

Також багато відео у нас було присвячено цікавій грі, де діти загадували загадки. А відео про солодкий борщ набрало більше тисячі переглядів за добу. 

Усі відео знімають діти і самі придумують ідеї. Я відповідаю за технічну частину. А адміністратор каналу — мій учень Єгор Дремльов.  

Ми дуже хочемо, щоб це був якісний матеріал, якісний творчий продукт, щоб навіть через соцмережі, через YouTube-канал глядачі навчалися театральному мистецтву. 

Для дітей YouTube-канал – це психологічне розвантаження, спілкування, улюблена справа, яка об’єднує.  

Приєднуйтесь до нашого каналу PaRoLiK_, підписуйтеся, ставте лайки і далі буде!  

partner

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”