У Києві відбувся благодійний концерт, на якому збирали кошти на будинки для переселенців. У концерті прийняла участь і юна зірочка Краматорська, учениця Школи мистецтв №1 Дар’я Реброва!
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329130612_9094989237192931_7410147555945147794_n-1024x576.jpg)
“У Києві збирали кошти на нові будинки для переселенців з найбільш постраждалих місць України. Разом з MONATIK, KAZKA, групою TVORCHI, DEMCHUK, DANIL MONACO, ANDRE KRICHE, ULIANA ROYCE в складі групи юних артистів Творчого об’єднання “ПАРАДІЗ” @paradiz_to в благодійному заході взяла участь учениця пані Любові Жердєвої Дар’я Реброва!
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/328942177_701380758317677_1885011645571485066_n-1024x682.jpg)
Пишаємось нашими дітьми! Молодець, Даша!”, – написали викладачі Школи мистецтв №1 Краматорська у Фейсбуці.
Залиште коментар
Розгорнути ▼