Яна Степаненко повернулася до Львова після марафону в Бостоні!

Зустрічала незламну українку потужна група підтримки – львів’яни, міський голова, і звісно, її тренери. Усі вітали дівчинку з вражаючим результатом на найпрестижнішому у світі марафоні – забігом на 5 кілометрів. Таку дистанцію вона подолала на двох протезах, підкоривши серця мільйонів уболівальників.

Ще тиждень тому Яна Степаненко, амбасадорка Центру UNBROKEN хвилювалась, чи вдасться їй подолати заплановані два кілометри. Але пробігши два, вона не зупинилась. Відчула, що може більше. Задля Олександра Рясного, захисника, який на війні втратив ногу, але мріє знову бігати. Збір на спортивний протез для нього дівчинка змогла закрити під час перебування у США. У свій тринадцятий день народження.

“Я дуже задоволена, що пробігла ці 5 кілометрів. Я взагалі не очікувала такого результату, але я це зробила. Все – завдяки підтримці моєї сім’ї, наших українців, і щоби зібрати кошти на спортивний протез Олександру”, — каже Яна Степаненко.

Тренерка дівчинки Анастасія Матвійок зізнається: не сумнівалась, що Яна зможе пробігти значно довшу дистанцію аніж вони запланували.

“Ми хотіли, щоб Яна пробігла два кілометри. Але між собою ми як тренери говорили, що в тій атмосфері вона пробіжить всі п’ять. Ми дуже пишаємося нею!” — з усмішкою каже вона.

З особливим подарунком юну українку зустрічав і міський голова Львова Андрій Садовий. Він подарував їй ексклюзивне худі з малюнком від українського художника і карикатуриста Олексія Кустовського. Митець намалював Яну, яка біжить на марафоні, викорінюючи зло своїми сміливими вчинками.

Сама Яна Степаненко не планує зупинятися на досягнутому. Уже 12 травня вона побіжить на львівському напівмарафоні. Також її запросили бігти на Чемпіонаті України.

Пишаємося Яною та бажаємо їй успіхів!

Джерело: UNBROKEN Ukraine