Святогірськ — це невеличке місто на півночі Донеччини, найпівнічніше місто області, воно розташоване на березі річки Сіверський Донець. За час повномасштабного вторгнення місто постійно обстрілюють росіяни, 7 червня 2022 року його окупували загарбники, а вже 1 жовтня Святогірськ відбили Сили Оборони України.
Журналісти Pro100Media зняли як сьогодні виглядає місто.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434883611_922884656236462_2162915800683301200_n-1024x767.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437945483_1152272555958004_4142986177841212114_n-1024x767.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437947259_1134768404642024_851530345136176357_n-1024x767.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-21_15-23-59-1024x768.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437976959_1390908184902424_4262806670212155403_n-1024x767.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-21_15-23-59-2-1024x768.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438032555_304987889291681_595292504343645815_n-1024x646.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼