учасник НМТ

Як учасникам НМТ–2024 отримати витяг з відомостей результатів

В Україні розпочалась основна сесія національного мультипредметного тесту, яка триватиме до 25 червня. До 2 липня в персональних кабінетах учасників буде розміщено інформацію про результати учасників основної сесії НМТ за шкалою 100–200 балів.

Про це повідомляє “Освіта”.

У персональному кабінеті у вкладці «Результати» також буде доступна опція формування Інформаційної картки учасника НМТ, необхідної для вступу до закладів вищої освіти України.

Якщо ж учаснику основної сесії НМТ 2024 року потрібно подати до закордонного закладу освіти оригінал документа, то лише після офіційного оголошення результатів, тобто з 02 липня він може замовити витяг з відомостей результатів НМТ.

Для отримання витягу учасник НМТ має надіслати до Українського центру оцінювання якості освіти (на адресу: вул. Володимира Винниченка, 5, м. Київ, 04053 一 або на e-mail: org@testportal.gov.ua):

  • заяву про виготовлення витягу з відомостей результатів зовнішнього незалежного оцінювання / національного мультипредметного тесту (зразок заяви);
  • копію документа, на підставі якого учасника зареєстровано для участі в ЗНО / НМТ (якщо неможливо зробити копії документа, на підставі якого учасника зареєстровано, – подати копію іншого документа, що посвідчує особу).

На копіях документів, які подають для виготовлення витягу, мають бути напис про засвідчення документа, який складається зі слів «Згідно з оригіналом» (без лапок), особистий підпис учасника, його ім’я та прізвище, дата засвідчення копії.

Засвідчувати копії документів нотаріально не потрібно.

Заяви про виготовлення витягу буде розглянуто в строки, визначені Законом України «Про звернення громадян».

Виготовлення та видавання / надсилання витягів здійснює Український центр оцінювання якості освіти на безоплатній основі.

Український центр оцінювання якості освіти відправляє оригінали замовлених документів Укрпоштою (коштом установи) або «Новою поштою» (заявник замовляє за власний рахунок послугу «Кур’єрська доставка»).