Це можна зробити офлайн, або заповнити форму на порталі Дія. Подання онлайн-заявки займе приблизно 30 хвилин.
Про це повідомляє Краматорська міська рада.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438081855_835005778668541_6691587520022795581_n-1024x1024.jpg)
Які документи необхідні та який розмір допомоги у 2024 році, дивіться в інфографіці.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438109211_835005762001876_8806776013096837269_n-1024x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438144847_835005842001868_3574167748820246677_n-1024x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/440746001_835005845335201_8863705059676844858_n-1024x1024.jpg)
Це можна зробити офлайн, або заповнити форму на порталі Дія. Подання онлайн-заявки займе приблизно 30 хвилин.
Про це повідомляє Краматорська міська рада.
Які документи необхідні та який розмір допомоги у 2024 році, дивіться в інфографіці.
Поділитися
День медичного працівника в Україні має нову дату святкування. День медика в Україні щороку святкували у червні. А точніше в третю неділю червня, тому що це професійне свято не мало ...
27 липня у просторі «Культурний хаб Донеччина», створеному за підтримки Донецької облдержадміністрації в місті Києві, пройдуть зустрічі для дітей та дорослих з нашої області, організатором яких є обласне комунальне підприємство ...
Що змінилось під час повномасштабного вторгнення у майновому стані представників влади, які мають пряме відношення до життя нашого міста та регіону вцілому? Комусь вдалось придбати нове житло, а комусь авто ...
Соціальна пральня – одна з найпопулярніших послуг серед вразливих верств населення та ВПО у Черкаській громаді Донецької області. Її обслуговуванням займаються безробітні, які працюють на суспільно корисних роботах. Про це ...
У рамках рубрики “Ви запитуєте – ми відповідаємо” журналісти “Pro100Media” допомагають мешканцям Краматорська знаходити відповіді на найбільш актуальні питання. Цього разу ми відповідаємо на три запитання, які цікавлять містян Коли прямують ...
Діти Краматорського району відвідали Сейм Латвії та зустрілися з його головою — Дайгою Мієріня. Про це повідомив начальник Донецької обладміністрації Вадим Філашкін. Вже другий рік поспіль діти Донеччини беруть участь ...
Пт | Сб | Нд | Пн | Вт | Ср |
+6° | +7° | +5° | +4° | +8° | +13° |
-1° | 0° | 0° | -2° | 0° | +4° |
Залиште коментар
Розгорнути ▼