Добре складене резюме може виділити вас і допомогти отримати роботу вашої мрії. Тому до його створення треба ставитись відповідально. Ці невеличкі поради допоможуть вам написати якісне резюме та спростять вам пошук роботи.
Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.
Щоб його скласти, вам потрібно зосередитися на головних фактах вашої професійної біографії. Резюме повинно включати в себе наступні пункти:
Контактна інформація. Обов’язково потрібно написати свій номер телефону та адресу електронної пошти. Також не завадить вказати місто вашого проживання або місто, в яке ви готові переїхати (якщо готові).
Мета. Вкажіть посаду, на яку претендуєте. Це найважливіша частина вашої професійної візитки. Чим конкретніше, тим краще, наприклад: «Бухгалтер», «Перекладач з англійської мови», «Менеджер з закупівель».
Професійний досвід. Максимально докладно опишіть досвід своєї роботи. Починати варто з останнього місця роботи, а закінчувати — першим. Дуже важливо якомога детальніше описати, що саме входило у ваші обов’язки і яких результатів ви змогли досягти.
Освіта. Вкажіть назву навчального закладу, ступінь та кваліфікацію, яку ви отримали, та рік закінчення навчання. Надавати інформацію про навчання в школі не потрібно. Не забувайте про додаткові курси, тренінги, семінари, які ви відвідали за фахом.
Навички та вміння. Це дуже важливий блок вашого резюме. Саме з нього рекрутер дізнається, що ви вмієте робити, в яких програмах працювати і так далі. Під час складання резюме для конкретної посади чи професії, слід зазначати саме ті вміння, які зацікавлять рекрутера. Пам’ятайте, що інформація має бути достовірною, а на співбесіді роботодавець може попросити продемонструвати вашу майстерність.
Додаткова інформація. Включіть будь-яку додаткову інформацію, яка може бути важливою для роботодавця, таку як знання мов, волонтерська діяльність, хобі тощо.
Резюме має бути лаконічним, не більше однієї-двох сторінок. Оберіть один стиль шрифту та розмір для всього документу, та переконайтесь, що резюме легко читається та має чітку структуру. Перевірте ваше резюме на наявність орфографічних та граматичних помилок, а також на відповідність вимогам вакансії.
Адаптуйте ваше резюме для кожної конкретної пропозиції роботи, підкреслюючи вашу відповідність для потенційного роботодавця.
Якщо вам потрібна допомога у створенні резюме, ви можете звернутися до фахівців служби зайнятості. Контакти спеціалістів центрів зайнятості Донеччини можна дізнатися за посиланням.
Залиште коментар
Розгорнути ▼