Як організовують свята у прифронтовому Краматорську

У воєнний час у місті можна організувати весілля, день народження, освідчення та, навіть, гендер-паті – для тих, хто очікує на поповнення в родині.

Про особливості роботи у нинішніх умовах журналісти Pro100media розпитали у директора агенції з організації свят «Сьоме небо» Костянтина Потапкіна

Після початку повномасштабного вторгнення агенції довелося припинити діяльність через обстановку в місті – було небезпечно, виїхали, як і більшість містян до інших областей.

Відновили діяльність три місяці тому. Говорить, продовжити працювати їх спонукали жителі, які повернулися до міста:

«Виявилося, що ми тут потрібні, дзвінки отримували кожного дня, запитували, чи працюємо. Звичайно, як було (до повномасштабної війни – ред) не буде, але люди повертаються, хочуть свята» – говорить Костянтин.

Більшість замовлень зараз – дитячі свята: дні народження, сюрпризи, привітання.

Спектр послуг сьогодні – від повітряних кульок до запрошених на свято артистів. Найчастіше – це кульки, декор, аніматори.

 Працюють і в сусідніх містах – Слов’янськ, Дружківка, Святогірськ.

В останньому нещодавно організовували весілля. У Святогірську віднедавна працює кілька закладів, де можна зробити святкування.

 Організація весілля популярна зараз  і в Краматорську. Для молодят замовляють бенкет, декор залу,  послуги ведучого, музику, фото, відео зйомку, святкові торти.

А от влаштування освідчень зараз не найбільш популярна послуга, за словами Костянтина – це більш особистий, інтимний захід. Проте, за час роботи після повернення допомагали освідчитись закоханим близько 5-ти разів. Часто і військові звертаються до агенції саме за організацією освідчення.

Організовують зараз також гендер-паті: свято, коли батьки дізнаються стать майбутньої дитини.

Зараз розробляють таку послугу: майбутні батьки випускають із заправлених фарбами холі вогнегасників своєрідний дим блакитного чи рожевого кольору – і  за кольором дізнаються стать майбутньої дитини.

Під час війни таку послугу ще не замовляли, але виключно через те, що не працював пологовий будинок, та і людей у місті було менше  – і на такі послуги не було попиту. Проте, у сусідньому Слов’янську гендер-паті вже влаштовували і під час повномасштабної війни.

Можливо, згодом у Краматорську таке святкування теж користуватиметься популярністю, додає чоловік: «Адже незважаючи ні на що – життя продовжується».