Як мешканцям Краматорська стати волонтером організації Товариства Червоного Хреста

Краматорська міська організація Червогого Хреста України запрошує приєднатися до команди. Як це зробити, пояснили на сторінці міського осередка у Фейсбуці.

“Приєднуйся! Членство у Червоному Хресті України це:

✓ прояв громадської позиції;

✓ допомога вразливим верствам населення;

✓ можливість участі у здійсненні благодійних акцій, житті Товариства;

✓ бути частиною найстарішої і найвідомішої гуманітарної організації в Україні.

Членство може бути:

індивідуальне: пільгове (особи до 14 років та отримувачі допомоги) – 50 грн/рік;

звичайне – 200 грн/рік; привілейоване – 500 грн/рік; почесне – розмір внеску один з вище представлених, набуття статусу за умовами Статуту Товариства;

корпоративне: для компаній, бізнес-структур за одноразову сплату на користь розвитку організації з отриманням статусу члена організації структури;

колективне: для працівників підприємств, установ, організацій, кожен з працівників якого один раз на рік сплачує внесок на розвиток у встановленому порядку самого підприємства.

Існують й благодійні квитки, які оформлюються людям за бажанням допомогти організації у номіналах, встановлених за Концепцією 2018 (5, 10, 20, 50, 100 грн).

Щоб стати членом Червоного Хреста України зверніться до місцевої організації Товариства Червоного Хреста України та отримайте індивідуальний членський квиток після заповнення анкети та сплати щорічного членського внеску.

Контакти організації +380666059431″.