Випускник арт-студії “Курінчата” Михайло Осташкін зайняв друге місце у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі естрадної пісні “Різдвяна зірочка”, в номінації “Колядницькі колективи”. Про це повідомляється на сторінці у Фейсбуці Краматорського міського палацу культури “Будівельник”.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329174586_1221191558836202_1928345325318265549_n-1.jpg)
“Вітаємо випускника арт- студії ” Курінчата”, учасника Народного фольклорного гурту ” Курінець” Осташкіна Михайла за зайняте ІІ місце у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі естрадної пісні “Різдвяна зірочка”.
Михайло, так тримати! Молодець!”.
Залиште коментар
Розгорнути ▼