Авдіївка

“Ворожі атаки не припиняються”: яка ситуація на Авдіївському напрямку

Окупанти біля Авдіївки не припиняють спроб знайти слабкі місця в українській обороні й увірватися в місто. В передмісті російські військові проводять атакувальні бойові дії.

Про це в ефірі “Суспільне. Спротив” повідомив начальник служби зв’язків з громадськістю 47-ї бригади “Магура” Дмитро Лазуткін.

“Важко стає захищати Авдіївку, адже кожні 100 метрів ускладнюють логістичне сполучення. Головне тут, що ворог зазнає величезних втрат і поступово виснажується у будь-якому випадку”, — уточнив військовий.

Він зазначив, що Сили оборони зараз вступають в таку фазу боїв за Авдіївку, яка вимагає сконцентрованості й керованості ситуацією.

“Там, де працює 47 бригада, ситуація дуже напружена, тривають важкі бої, не припиняються ворожі атаки. Поблизу селища Степове й на ділянці вздовж лінії боєзіткнення й до коксохімічного заводу включно дуже непросто нашим військовослужбовцям”, — розказав Лазуткін.

За його словами, військові РФ атакують, а 4 лютого в другій половині дня вони завдали багато авіаційних ударів, були ракетні удари по прифронтових містах.

Начальник служби зв’язків з громадськістю додав, що найближчі дні й тижні будуть не простими для українських військових.