День Єднання команда Волонтерського Центру у Краматорську відмітила корисним навчанням!
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331134952_512779090787239_1899729500519320700_n-577x1024.jpg)
“Зібрались і всі разом на практиці вчились життєво важливому – домедичній допомозі.
Волонтери – це не посада. Це справжнє покликання допомагати. Тож, і у цьому напрямку ми також прокачали практичні знання: вчилися робити серцево-легеневу реанімацію, зупинку кровотечі, дізнались про допомогу при інсульті, переохолодженні, опіках, удавленні, втраті свідомості тощо.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331145490_643744957519739_2429847774303511586_n-1024x768.jpg)
Є статистика: за наявності 20% населення, яке вміє надавати домедичну допомогу, можна буде уникнути до 80% смертей. В умовах війни варто бути готовим до всього, навіть якщо ви цивільна особа. Прості речі рятують життя. А чітке розуміння протоколів домедичноі допомоги та алгоритму дій допоможе взяти себе в руки в екстреній ситуації та надати першу допомогу постраждалому.
Єдність, знання, непохитна віра в #ЗСУ та Перемогу України – наша зброя, і проти неї не вистоїть ніякий ворог!”, – написали волонери у Фейсбуці.
Залиште коментар
Розгорнути ▼