Аркадій Аракелян, учень 10 класу Ліцею №35 імені Валентина Шеймана – приклад великодушності та активної підтримки тих, хто постраждав через війну. Його родині, як і багатьом іншим, довелося евакуюватися через повномасштабне вторгнення росії, але в цих важких обставинах він знайшов спосіб допомогти іншим.
Про це повідомляє Краматорська міська рада.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425593906_781257184043401_8753909761124830141_n-1024x537.jpg)
Аркадій приєднався до хору “Веселики” в Любліні, що у Польщі, в якому активно брав участь у благодійних концертах на підтримку біженців та волонтерів, які постраждали через війну в Україні.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425707251_781257237376729_410658088066660513_n-768x1024.jpg)
Виступи на благодійних концертах “Stowarzyszenie Homo Faber”, “Дякую для Любліна”, “Я з України” та інших, стали невіддільною частиною підтримки людей, які шукають притулку у Любліні через війну.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425713158_781257247376728_2890673965039700104_n-1024x683.jpg)
Аркадій не лише виступав на концертах, він також активно допомагав як волонтер у “Ineed” та виготовляв окопні свічки. Його ініціатива у надсиланні грошей на дрони й машини для потреб оборони вражає своєю небайдужістю та прагненням допомогти.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425696545_781257220710064_5017145517160407042_n-752x1024.jpg)
Активна підтримка та волонтерство Аркадія є прикладом того, як навіть у важких обставинах можна знайти способи допомогти іншим. Його солідарність та активність заслуговують на повагу та вдячність.
Залиште коментар
Розгорнути ▼