Учень 10 класу Аркадій Аракелян з Краматорська - приклад незламності та самовіддачі

Волонтер 10 класу Аркадій Аракелян з Краматорська – приклад незламності та самовіддачі

Аркадій Аракелян, учень 10 класу Ліцею №35 імені Валентина Шеймана – приклад великодушності та активної підтримки тих, хто постраждав через війну. Його родині, як і багатьом іншим, довелося евакуюватися через повномасштабне вторгнення росії, але в цих важких обставинах він знайшов спосіб допомогти іншим.

Про це повідомляє Краматорська міська рада.

Аркадій приєднався до хору “Веселики” в Любліні, що у Польщі, в якому активно брав участь у благодійних концертах на підтримку біженців та волонтерів, які постраждали через війну в Україні.

Виступи на благодійних концертах “Stowarzyszenie Homo Faber”, “Дякую для Любліна”, “Я з України” та інших, стали невіддільною частиною підтримки людей, які шукають притулку у Любліні через війну.

Аркадій не лише виступав на концертах, він також активно допомагав як волонтер у “Ineed” та виготовляв окопні свічки. Його ініціатива у надсиланні грошей на дрони й машини для потреб оборони вражає своєю небайдужістю та прагненням допомогти.

Активна підтримка та волонтерство Аркадія є прикладом того, як навіть у важких обставинах можна знайти способи допомогти іншим. Його солідарність та активність заслуговують на повагу та вдячність.