З 10 по 12 лютого в Польщі відбувся фінальний етап чемпіонату Малопольського воєводства сезону-2022/2023 з волейболу серед молодших юніорів (2006 р.н. і молодше), в якому успішно виступили вихованці Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю імені Сергія Бубки.
Про це повідимили в Управлінні фізкультури та спорту ДонОДА.
Кубок і бронзові нагороди здобули наші хлопці: Матвій Антонов, Тимофій Антонов, Артем Варванін, Гліб Мандзій, Микита Ступаченко, Данило Ткаченко.
Кубок і срібні нагороди вибороли наші юніорки: Карина Городжа, Ірина Довбиш, Варвара Здебська, Поліна Здебська, Сніжана Кошелченкова, Дар’я Моржакова, Олександра Уварова, Вікторія Ячмінь.
«Чудові новини з польських волейбольних майданчиків! Наші дівчата – віцечемпіонки! Наші хлопці – бронзові призери! Попереду нас чекають нові звершення – чвертьфінали чемпіонату Польщі! Величезна подяка польським колегам за можливості для наших дітей – бути в безпеці і в прекрасних умовах для життя і тренувань розвиватися, рости, реалізовуватись в улюбленій справі!» – зазначила Олена Дробітько, тренер-викладач ДОСФКСП ім. С.Бубки.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/330773691_1330890264137200_7517612713515414790_n.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼