Водоканал у Краматорську, 25 березня, отримав реагенти для очищення води від Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні.
Про це повідомляє КВП “Краматорський водоканал”.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434168769_884405460152930_3573194185805286400_n-768x1024.jpg)
“При підтримці Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, здійснена чергова поставка гіпохлорита-натрію та та сульфату-алюмінію. Ці реагенти необхідні для використання в технологічному процесі очищення та знезараження питної води”, – йдеться у повідомленні.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434126401_884405550152921_532753725334456934_n-766x1024.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼