пожежа

Внаслідок ворожих обстрілів Краматорського району горіли житлові будинки та ліс

Протягом минулої доби рятувальники Донеччини залучались до ліквідації 18 пожеж на території області, 10 з яких виникли внаслідок ворожих обстрілів.

Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.

Вчора, 12 травня, внаслідок ворожого обстрілу Лиману Краматорського району виникла пожежа у приватному житловому будинку. Рятувальники ліквідували загоряння покрівлі та перекриття будинку на площі 40 кв. м.

Водночас ворог обстріляв інший житловий квартал Лиману, внаслідок чого виникла пожежа в приватному житловому будинку. Рятувальники ліквідували загоряння на площі 2 кв. м.

В с. Катеринівка Краматорського району ворог поцілив у приватний житловий будинок, через що виникла пожежа. Рятувальники ліквідували загоряння на площі 24 кв. м, житловий будинок знищений повністю.

Того ж дня відбувся масштабний обстріл селища Курахівка Покровського району. Внаслідок влучань виникли пожежі на території 4 приватних домоволодінь. Рятувальники встановили, що відбувається горіння 4 житлових будинків. Надзвичайники ліквідували загоряння на площі 400 кв. м.

Також на Лиманщині рятувальники ліквідували 3 пожежі в природних екосистемах, які виникли через ворожі обстріли. Вогнем знищено 14 га лісової підстилки.