грант від держави допомагає розширити бізнес

Власна справа: грант від держави допомагає розширити бізнес

Програма з надання мікрогрантів «Власна справа» продовжує допомагати підприємцям Донеччини. Так бізнесмен з Покровська Максим Бондаренко отримав грант, зміг розширити власний бізнес та створив нові робочі місця.

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Він веде підприємницьку діяльність у сфері надання послуг з обслуговування автомобілів з 2018 року. Дізнавшись про державну програму «Власна справа», вирішив скористатися такою можливістю та розвинути свій бізнес. Максим почав працювати над власним бізнес-планом, а після його розробки подав заявку на порталі «Дія». Він успішно пройшов співбесіду у Донецькому обласному центрі зайнятості, а згодом отримав позитивне рішення на отримання гранту. За ці кошти придбав сучасне обладнання для шиномонтажу та електроінструменти.

«Є мотивація досягати кращих показників для того, щоб відповідати попиту. Якщо справи йтимуть добре, то у майбутньому планую відкрити станцію з повним комплексом автомобільного обслуговування»,  зазначив Максим.

За умовами даної програми підприємець створив два нових робочих місця, на які вже працевлаштував механіків для роботи на придбаному обладнанні. Кандидатів на новостворені робочі місця йому допомогли знайти фахівці Покровського МЦЗ. Один з працевлаштованих має статус ВПО, тому спеціалісти служби зайнятості запропонували підприємцю скористатися однією з активних програм підтримки діючих роботодавців – компенсацією витрат на оплату праці за працевлаштування особи з числа внутрішньо переміщених.

Успіх це завжди сукупність життєвих обставин, наполегливої праці, рішучості та впевнених кроків вперед. Кожен бажаючий має можливість отримати грант та розпочати власну справу або розширити вже діючий бізнес.

Більш детально про державну грантову програму можна дізнатися за посиланням https://t1p.de/5c7hu.

Якщо потрібна консультація, звертайтеся до фахівців call-центру Донецького обласного центру зайнятості безкоштовно за телефоном: 0-800-33-61-67.