Руслан Камчатний

Військовослужбовця Руслана Камчатного з Донеччини нагородили нагрудним знаком – “Золотий хрест”

Молодший сержант Руслан Камчатний був призваний на військову службу ТЦК та СП Донецької області у лютому 2022 року. За виконання завдання був нагороджений нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України – “Золотий хрест”.

Про це повідомляє Донецький ОТЦК та СП.

Станом на зараз проходить війсь.кову службу на посаді заступника командира бойової машини – навідник-оператор механізованої роти військової частини А7275. 

Руслан Камчатний

З лютого 2022 року приймає участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.

Зразково виконує військовий обов’язок. В повсякденному житті зарекомендував себе як професійний, ініціативний і наполегливий військовослужбовець, який дорожить честю і гідністю військовослужбовця Збройних Сил України.

19 жовтня 2023 у складі зведених підрозділів військової частини А7275 зайняв оборону на позиціях в районі населеного пункту Авдіївка Донецької області, де на той час війська російської федерації вже вели активні наступальні дії, застосовуючи артилерію, міномети, штурмові підрозділи.

Під час чергової атаки на оборонні рубежі 20 жовтня 2023 року, в ході бойових дій отримав вогнепальні осколкові сліпі поранення, але продовжив відбивати чисельні атаки штурмових підрозділів противника. 

21 жовтня 2023 року в ході тяжких боїв виникла загроза оточення через переважні сили противника. На позиціях на той час залишився поранений солдат Руслан КАМЧАТНИЙ в групі ще двох  поранених військовослужбовців.  

Незважаючи на отримане поранення залишився на позиціях, виконав свій військовий обов’язок, проявив мужність, небувалу стійкість, самовідданість і відвагу. 

Разом з побратимами в ході стрілецького бою зі штурмовою групою противника, якій тимчасово вдалося зайняти сусідні оборонні рубежі, відбили їх і взяли у полон п’ятьох членів штурмової групи противника.