Відновлення розмітки доріг, санітарні заходи та оновлення транспортних графіків: звіт комунальників у Краматорську

Олександр Гончаренко, начальник Краматорської міської військової адміністрації провів оперативну нараду з керівництвом УЖКГ та комунальних підприємств міста.

Про це повідомляє Краматорська міська рада.

Тривають також роботи з відновлення розмітки на дорогах загального користування нашої громади. Комунальники працюють як безпосередньо в місті, так і на території старостинських округів. При нанесенні розмітки пішохідних переходів обов’язково додають у фарбу склокульки, щоб зробити їх більш помітними в темну пору доби. Дорожні робітники КП “ДРУАС” також займаються аварійним ремонтом доріг міста.

У КП “КТТУ” нагадують мешканцям міста про можливість безготівкової оплати за проїзд. Такий вид розрахунку, сподіваються на підприємстві, стане для пасажирів пріоритетним, адже так набагато зручніше здійснювати облік. Також звертаємо увагу пасажирів, що графіки деяких маршрутів були скореговані, актуальні можна знайти — https://krm.gov.ua/miskyj-transport/.

Фахівці УЖКГ перевіряють виконання послуг з утримання зелених насаджень та прибирання території скверів. Нещодавно здійснили інспекцію в скверах «Матері» (вул. Марії Приймаченко), «Мацегори» (вул. Ярослава Мудрого) та «Скверу слави» (Стара частина міста).

КАТП-052810 здійснює заходи з санітарного викошування трави уздовж вулиці Олекси Тихого на в’їзді в Краматорськ зі сторони Дружківки та Слов’янська, по вулиці Шкільній – в напрямку Покровська. Також на підприємстві здійснюють регулярне вивезення твердих побутових відходів, ліквідують самовільні звалища та прибирають в мобільних укриттях.