Відновлення покрівель і обрізка дерев у Краматорську

Відновлення покрівель і обрізка дерев у Краматорську: комунальники інформують про виконані роботи

Управляючі компанії Краматорська інформують мешканців міста про поточне виконання робіт, –  повідомляє Краматорська міська рада.

“Істотні опади, які пройшли днями, виявили проблемні ділянки покрівель будинків. Працюємо за вашими зверненнями – виконуємо ремонтні роботи. За кожною адресою наші фахівці проводять докладний огляд покрівлі, щоб визначити її стан і виділити основні проблеми, такі як пошкодження, протікання або знос.

Основними ознаками, що вказують на необхідність проведення ремонту покрівлі будинку, є: протікання, наявність здуття на стелі верхнього поверху, відшаровування і тріщини на покрівельних матеріалах, гниття дерев’яних конструкцій, утворення грибка на кроквяній системі, деформація різної міри та інші проблеми, що впливають на захисні якості.

Тож працюємо для вашого комфорту – замінюємо старе покрівельне покриття, здійснюємо ремонти покрівельних конструкцій, зміцнюємо або відновлюємо ізоляційні шари та водостоки”, – наголошують в СБ “Комфорт”.

УК “ЛАДІС” виконує поточну обрізку гілок та дерев: аварійні та сухі гілки – то загроза не тільки для майна, але й для здоров’я та навіть життя мешканців будинків, власників авто і пішоходів.

До роботи доводиться залучати спецтехніку – хоча це і доволі затратно, але необхідно при виконанні обрізки. Так само як і залучання вантажівок для подальшого вивезення спиляних гілок.

УК «Добробут-Краматорськ» ліквідовує наслідки ворожих ударів по Краматорську. На початку червня ворог завдав ударів по нашому місту. На превеликий жаль, зазнав пошкоджень житловий фонд, який ми обслуговуємо. Після ретельного обстеження дахів наші фахівці взялись до роботи — було виконано поточний ремонт дахів, що зазнали ушкоджень. Будемо з вами відверті: це не та робота, якою ми б хотіли займатись. Але вона — потрібна. Всі ці роботи ми маємо змогу виконувати тільки за умови, що наші споживачі справно сплачуватимуть за послугу з управління багатоквартирним будинком”, – звертаються до мешканців управителі.