Відкрити нову справу або відновити бізнес: які кредитні програми пропонують ветеранам та ветеранкам Донеччини

Державний “Ощадбанк” один з перших 15 квітня запустив ветеранську кредитну програму для мікро-, малого та середнього підприємництва “Бізнес 4.5.0”. Скористатись нею може ветеран або ветеранка (учасники бойових дій), родина ветерана (дружина/чоловік, діти, батьки). Сума до 5 млн.грн, надається на п’ять років. Про це під час брифінгу повідомила начальниця філії Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганна Прасол.

Клієнти банку можуть витратити отримані кошти на придбання основних засобів, ремонт приміщення або для поповнення обігових коштів.

“Також маємо можливість скомпонувати з доступною державною програмою “5-7-9″, де клієнт має можливість отримати, як грант, так і пільговий кредит. Додаткову к гранту ветеранська програма є можливість відкрити пільговий тарифний пакет і користуватися до 30 вересня 2024 року за пільговим тарифом, майже безкоштовно розрахунково-касовим обслуговуванням”, – розповіла Ганна Прасол.

Крім того завдяки цій програмі можна отримати франшизу з максимальним строком кредитування 120 місяців. Серед умов: власний капітал має складати 30 % вартості проєкту, а сума кредиту до 5 млн.грн.

“Дуже унікальний проєкт від “Ощадного банку”, який дає можливість нашим ветеранам або ветеранкам швидко адаптуватися, зробити щось своє або розвинути те, що працювало до війни”, – зазначила начальниця філії Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк”.

Нагадаємо, що зараз на Донеччині працює 31 стаціонарне відділення “Ощадбанку”, 2 мобільних відділення у приміщеннях – у деокупованому Святогірську та селищі Богатир, Волноваського району.

В “Ощадбанку” наголошують, якщо термін дії вашої картки закінчився у квітні 2022 року, його автоматично продовжать до вересня 2024 року. Однак клієнтів просять не зволікати і найближчим часом прийти у відділення банку, щоб перевипустити платіжну кратку і отримати нову.