За підтримки управління фізичної культури та спорту ОДА та Асоціації футболу Донецької області 26-28 квітня 2024 в м. Мукачево відбулись заходи в межах проєкту Української асоціації футболу «Відкриті уроки футболу» (Open Fun Football Schools).
Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441025735_774075311494609_3298645854012529858_n-1024x768.jpg)
Проєкт, що підтримує дітей, постраждалих від війни, пройшов у 21-й громаді в 19 регіонах України.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/440974246_774075181494622_6729688851827564651_n-1024x576.jpg)
Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №3 разом з тренером Крилевським Максимом також взяли участь в спортивному фестивалі. На кількох різних локаціях юні Краматорці мали змогу продемонструвати й вдосконалити навички гри у футбол та позмагатися в різних естафетах. По завершенню фестивалю всі учасники отримали дипломи та подарунки.
Залиште коментар
Розгорнути ▼