Заступник начальника міської військової адміністрації Карен Заргарян провів засідання Координаційного центру та наголосив на важливості підтримки громадою внутрішньо переміщених осіб особливо на етапі адаптації після переміщення, а також подальшої інтеграції.
Начальник Краматорського міського центру зайнятості Інна Березюк у своїй доповіді розповіла, що служба зайнятості також працює в даному напрямку. Серед населення громади, а особливо з числа ВПО ведеться постійна роз’яснювальна робота щодо можливості працевлаштування. Для збільшення шляхів інформування упродовж наступного місяця додатково має запрацювати “Чат-бот Єдине вікно: помічник ВПО”.
Ще одним важливим напрямком роботи служби є працевлаштування осіб з інвалідністю. Станом на сьогодні в Краматорському міському центрі зайнятості на обліку перебуває 56 осіб з інвалідністю, шестеро з яких було працевлаштовано. Крім того, одна така особа пройшла за направленням служби додаткове навчання.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436440363_826882499480869_4604754640195259188_n-1024x682.jpg)
Також присутні обговорили хід оцифрування трудових книжок співробітників установ, що підпорядковані Краматорській міській раді та комунальних підприємств міста.
Может проснется “Кукочка “-Гражданская Оборона и предложит чтоб к каждом магазине висел огнетушитель,чтоб в каждой машине был огнетушитель и аптечка,может где в городе пожарные щиты восстановить….
Интересно вообще , о чем чиновники себе думают?