Відбулась презентація роботи Донецького регіонального STEM-центру

13 лютого 2023 року на базі КЗВО «Університет менеджменту освіти» АПН України відбулася презентація Донецького регіонального STEM-центру, який відновив свою діяльність у м. Київ. На заході були присутні представники всіх освітніх ланок: від закладів дошкільної освіти до вищої школи.

Юлія Бурцева, в. о. ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, привітала учасників і висловила впевненість, що початок роботи Центру зміцнить зв’язки педагогів Донеччини і Київщини, сприятиме обміну передовим педагогічним досвідом і розвитку STEM-освіти.

Голова Правління БФ «Фонд освітніх ініціатив» Антон Дзюба зауважив, що STEM-освіта – один із найдієвіших методів вирішення завдання набуття компетентностей ХХІ століття. Навчання в STEM-центрі дозволить педагогам опанувати всі необхідні навички в режимі реального навчання за допомогою сучасного обладнання.

Під час презентації присутніх ознайомлено з метою та завданнями діяльності STEM-центру; зосереджено увагу на значенні STEM-освіти для формування в учасників освітнього процесу критичного мислення, навичок командної роботи, вміння застосовувати знання для розв’язання завдань із реального світу.