Від тимчасової роботи до омріяної кар’єри: історія працевлаштування мешканки Слов’янська

У період воєнного стану питання залучення до суспільно корисних робіт та зайнятості населення тісно пов’язані. Нерідко участь у тимчасових роботах завершується повноцінним працевлаштуванням для безробітного. 

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Так, за допомогою у пошуках роботи до Слов’янського міського центру зайнятості звернулась Аліна, мешканка с. Олександрівка Черкаської територіальної громади. Дівчина практично не мала досвіду роботи. Восени 2022 року вона закінчила навчання в університеті і отримала спеціальність «Соціальна робота».

Оскільки пропозиції за фахом в той час були відсутні, кар’єрний радник запропонувала Аліні участь у суспільно корисних роботах. Протягом кількох місяців безробітна працювала на користь рідної громади – пакувала та видавала гуманітарну допомогу односельцям. За цей час зарекомендувала себе відповідальним і надійним працівником. 

Тому коли за сприянням у підборі фахівців із соціальної роботи до центру зайнятості звернувся Центр надання соціальних послуг Черкаської селищної ради, вибір одразу зупинився на кандидатурі Аліни. Вона мала відповідну освіту і позитивні рекомендації під час виконання суспільно корисних робіт. Після проходження стажування дівчина розпочала кар’єру молодого фахівця із соціальної роботи у своїй громаді.

Докладно про суспільно корисні роботи читайте тут.

Call-центр Донецького обласного центру зайнятості: 0-800-33-61-67.