Від російської агресії на Донеччині постраждали вже 707 закладів освіти

Внаслідок російської агресії на Донеччині руйнувать зазнають і школи, і дитячі садочки та інші заклади освіти, інформує Донецька обласна адміністрація у Фейсбуці.

“На сьогоднішній день кількість таких закладів, що пошкоджені та зруйновані окупантами в області, досягла 707. Таку сумну статистику навела на брифінгу директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Сідашева. У тому числі – 294 заклади дошкільної освіти (з них повністю зруйновано 16), 311 загальної середньої освіти (повністю зруйновано – 31), професійно-технічної освіти – 29, вищої і передфахової – 41.

– Ці цифри, на жаль, у нас постійно зростають, і не завжди є можливість навіть зробити огляд будівель, – констатувала Тетяна Володимирівна.

До речі, майже півроку тому, 22 серпня, на аналогічному брифінгу була наведена така статистика по області. На той момент було фактично пошкоджено 594 заклади освіти. У тому числі, наприклад, дошкільних – 250 (з них повністю зруйновано – 13), а також 263 загальні середні школи (повністю зруйновано тоді було 27)”.