Від «робочих жінок та чоловіків» до «прибиральника могил» – ТОП-5 креативних вакансій для мешканців Краматорська

Незважаючи на активні бойові дії на Донеччині, життя в Краматорську продовжується. Працюють кафе, лікарні, магазини, саме тому питання пошуку працівників є актуальним для роботодавців нашого міста. Сьогодні журналісти «Pro100media» промониторили основні ресурси з пошуку роботи та підібрали ТОП-5 креативних вакансій в Краматорську в квітні – від «робочих жінок та чоловіків» до «прибиральника могил».

1. Люди на чистку горіха

Роботодавці шукають людину на чистку горіха без шкідливих звичок та з наявним досвідом роботи. Оплата – 25 грн/кг «бабочка», 17 грн/кг «рядовка». Необхідно тільки перебирати. Місцезнаходження – Шабельківка, бажано, щоб працівник також був з Шабельківки.

2. Масажистка

Компанія “Грация” запрошує на роботу масажистку у місті Краматорськ.

Працівниці необхідно:

– Надавати професійні масажні процедури клієнтам

– Створювати затишну атмосферу та комфорт для клієнтів

– Дотримуватися вимог стандартів якості та безпеки

Заробітна плата коливається від 25 000 до 70 000 грн./за місяць

3. Пастух

Необхідна людина на постійну роботу. Вимоги: пасти корів. Заробітна плата від 10 000 до 15 000 грн./за місяць

4. Робочі жінки та чоловіки в Дніпро с безкоштовним проживанням

«Робота на термопластавтоматах. Жінки та чоловіки. Фізично робота дуже легка. Сидяча. Потрібно стежити за роботою обладнання. Виготовляємо дрібні вироби дюбелі та кріплення з пластику. Чисто. Працюють витяжки. Чудова вентиляція. Безпечно. Шкідливості нуль. Робота позмінно. На вибір зміни з 00.00 до 12.00 та з 8.00 до 20.00. Навчаємо. Ставка за роботу одразу повна. Зарплата щотижня без затримок. Умови проживання хороші. Чисто. Ремонт. Все необхідне. Кухня. ТБ. Чайник. Пральні машини. Душ. Проживання повністю безкоштовне, включаючи електроенергію безкоштовно. Перебуваємо у Кам’янці. Ходить маршрутка наша (возимо також безкоштовно). Поруч у селі є гарний продуктовий магазин», – пише роботодавець.

Заробітна плата від 18 000 до 20 000 грн./за місяць

5. Прибиральник могил

Розшукується людина, яка б зайнялася прибиранням могил. На кладовищі Кіма 3 могилки та на Лазурному 3 могилки. Термін – до Великодня. Передплата 30%. По факту виконання робіт вислати фото, після чого буде зроблена повна оплата.