робота бухгалтер

Від бухгалтера до адміністратора: історія працевлаштування мешканки Краматорського району

Пані Яна звернулась за допомогою у пошуку роботи до Слов’янського міського центру зайнятості. Дівчина має вищу освіту за спеціальністю “Бухгалтер”. Деякий час вона працювала за фахом, а також адміністратором. Разом з кар’єрним радником безробітна склала індивідуальний план працевлаштування.

Про це повідомляє Донецька обласна служба зайнятості.

Через бойові дії дівчина вирішила залишити рідну домівку і переїхала до Києва. Незважаючи на зміну місця проживання, вона продовжила дистанційно співпрацювати з кар’єрним радником центру зайнятості. Під час онлайн-спілкування спеціалісти допомогли дівчині скласти резюме та узгодили разом з нею план дії щодо пошуку роботи на новому місці.

Враховуючи досвід і бажання дівчини працювати саме адміністратором, кар’єрний радник запропонував їй вакансію у ТОВ “Ідіале“ в м. Київ. Після домовленості про співбесіду Яну запросили до роботодавця.

Через перерву в роботі і для кращої адаптації на новому робочому місці, було організоване проходження стажування. Дівчина зарекомендувала себе як відповідальна та працьовита людина і у підсумку була працевлаштована.

Консультації з питань зайнятості можна отримати у call-центрі Донецького обласного центру зайнятості за телефоном: 0-800-33-61-67.