на Донеччині викрили бордель

Від 12 до 20 тисяч грн за годину: на Донеччині викрили бордель

Прокурори Донецької обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт проти трьох осіб, які займалися сутенерством через організовану групу. Їм загрожує 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.

На початку 2023 року мешканка Павлограду задля отримання незаконного прибутку вирішила організувати «сервіс» з надання послуг інтимного характеру у Мирнограді і Покровську. До свого бізнесу жінка залучила двох мешканців Дніпра, з якими підшукала вісьмох «працівниць» віком від 18 до 40 років, втягнувши їх у зайняття проституцією.

За розробленою ділками схемою, «клієнти» замовляли послуги сексуального характеру по телефону, номер якого власники мережі рекламували через інтернет-сайти й серед знайомих. З’єднавшись з «адміністратором», відвідувачі ознайомлювалися з прайсом «борделю».

В середньому за годинний «прийом» у дівчат чоловікам треба було викласти від 12 000 до 20 000 грн. Після сплати завдатку «водій компанії» привозив дівчат в обумовлені місця з Дніпропетровської області.

У вересні 2023 року протиправну діяльність організованої групи викрито та припинено. Максимальне покарання за санкцією статті – 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.