діти

Весняні канікули у Санаторно-оздоровчому центрі “Смарагдове місто”: екскурсії та враження

У школі Санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто», де наразі перебувають 152 учні з 17 територіальних громад області, розпочалися весняні канікули.

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Протягом цього тижня відпочинок урізноманітнений походами, екскурсіями мальовничими місцями Хмельниччини.

Парк відпочинку «Перевесло», що розташований у селі Оринин недалеко від «Смарагдового міста», з мальовничим водоспадом, старовинним водяним млином та казковим ландшафтним дизайном став у молоді улюбленим місцем для прогулянок на свіжому повітрі та розваг. 

Багато вражень дітям залишила подорож до Кришталевої печери – однієї з найбільших гіпсових печер Європи, яка розташована на Тернопільщині поряд з селом Кривче. Діти дізналися про історію відкриття, геологічні характеристики печери тощо, пройшли «Кришталевим» коридором, відвідали інші зали, кожен з яких має свої особливості та тематичні скульптури тварин і героїв казок. 

Також діти мали можливість поспілкуватись зі студентами та викладачами Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. Карабиця. Вихованці центру, цьогорічні випускники, отримали цікаві пропозиції щодо вступу до коледжу та були запрошені концерт інструментальної музики.