Спортсмен з Краматорського району Анатолій Будяк став призером міжнародних рейтингових змагань з велосипедного спорту на шосе «Tour of Sharjah» UCI 2.2, які відбувались з 26 по 31 січня в Об’єднаних Арабських Еміратах.
Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/417534023_782820437216699_7672427478654799477_n-885x1024.jpg)
Участь у змаганнях взяли 160 спортсменів із низки країн.
Анатолій Будяк здобув срібну нагороду на четвертому етапі гонки на дистанції 125,6 км з часом 3 години 2 хвилини 21 секунда. За підсумками 5 етапів у індивідуальній загальній класифікації велосипедист з результатом 11:03:38 посів 3 сходинку.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/417446973_782820527216690_6837447132499316254_n-826x1024.jpg)
Анатолій Будяк – майстер спорту України міжнародного класу, представляє на змаганнях Лиманську громаду. Спортсмен має досвід виступу на Олімпійських іграх-2020 у Токіо та є кандидатом на участь у Іграх-2024 в Парижі.
Залиште коментар
Розгорнути ▼