Велосипедист з Краматорського району Анатолій Будяк

Велосипедист з Краматорського району Анатолій Будяк – призер багатоденної гонки в ОАЕ

Спортсмен з Краматорського району Анатолій Будяк став призером міжнародних рейтингових змагань з велосипедного спорту на шосе «Tour of Sharjah» UCI 2.2, які відбувались з 26 по 31 січня в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Участь у змаганнях взяли 160 спортсменів із низки країн.

Анатолій Будяк здобув срібну нагороду на четвертому етапі гонки на дистанції 125,6 км з часом 3 години 2 хвилини 21 секунда. За підсумками 5 етапів у індивідуальній загальній класифікації велосипедист з результатом 11:03:38 посів 3 сходинку.

Анатолій Будяк – майстер спорту України міжнародного класу, представляє на змаганнях Лиманську громаду. Спортсмен має досвід виступу на Олімпійських іграх-2020 у Токіо та є кандидатом на участь у Іграх-2024 в Парижі.