робота

Вакансії у комунальному господарстві Донецької області: можливості розвитку з КП «Покровськводоканал»

Донецька обласна служба зайнятості пропонує вакансії у сфері комунального господарства в Донецькій області.

КП «Покровськводоканал» запрошує на роботу:

  • економіста. Зарплата – 19 000 грн.

Функціональні обов’язки: виконання роботи щодо підвищення ефективності економічної діяльності, здійснення економічного аналізу господарської діяльності, ведення обліку економічних показників результатів діяльності та укладених договорів, підготовка звітності.

Вимоги до претендентів: вища освіта за відповідним фахом.

  • контролера водопровідного господарства. Зарплата – 12 000 грн.

Функціональні обов’язки: контроль за роботою і знімання показників водомірних лічильників усіх систем і калібрів, установлених на водопровідній мережі; пломбування водомірів, виявлення неоформлених абонентів; контроль за додержанням абонентами правил і норм користування водопроводом.

  • машиніста екскаватора. Зарплата – 15 000 грн.

Функціональні обов’язки: виконання робіт з розробляння ґрунтів; щозмінний огляд, технічне обслуговування машини, участь у її ремонті.

  • слюсаря аварійно-відновлювальних робіт. Зарплата – 12 000 грн.

Функціональні обов’язки: прочищання каналізаційної мережі і колекторів гідравлічним способом, усування засмічення в трубах гнучким валом на глибині, перевірка придатності троса для роботи в стічній воді, виймання осаду з розміщених нижче колодязів, виконання земляних робіт з установленням, забиванням і вийманням металевого шпунта вручну або механізованим способом з використанням водознижувальних пристроїв.