В яку школу Краматорська краще віддати дитину?

Жваву дискусію у Фейсбуці, у групі “Мамочки Краматорска”, викликало запитання мешканки міста Олени Скряги.

“Незабаром подавати документи до 1-го класу. Яку порадите школу у Краматорську?”, – написала Олена у групі.

Публікуємо поради матусь Краматорська, щодо обрання школи для своєї дитини. Сподіваємося, вони стануть у нагоді не тільки Олені.

Ольга Федотова: ЗЗСО імені Василя Стуса. По перше,ваша дитина буде навчатися тут з першого по 12 клас,не змінюючи навчального закладу. По друге модульна програма навчання, це теж великий+. Дуже гарні вчителі. В цьому році ми переходимо до 5 класу, наші діти та батьки дуже засмучені,що наша вчителька не піде з нами далі.Це друга матуся для наших діточок. Обожнюємо Білай Оксану Сергіївну.

Вита Абашидзе: Повністю підтримую… неперевершена директорка, чудові завучі, неймовірні вчителя, модульна система навчання… Зараз Оксана Білай набирає перший клас….наша перша вчителька, справді шкільна матуся,подруга…було різне,але пройшли разом, завжди підтримувала,вірила,розвивала!

В ліцеї справді величезна кількість гарних вчительок… Якщо плануєте навчання онлайн, то їдіть і не пошкодуєте. Навіть платформа дуже зручна!

Марина Дубограй: КУГ. Моя дочка учится в 7 классе, но я также могу сказать с уверенностью, все учителя крутые!!! Дистанционное образование не для галочки, а каждый пытается заинтересовать ребёнка своим предметом. Взаимоуважение между ребёнком и учителем.

Elena Zots – Shurupova: Краматорський ЗЗСО 12 – креативний простір – найкраща школа. Чудовий педагогічний колектив. Вчителі приділяють увагу кожному учню , дуже доступно і цікаво проводять уроки , дуже сильний колектив професіоналів . Директор неймовірна людина, намагається завжди допомогти і підтримати кожного учня.

Марина Горяйнова: Згідна з тим, що головне-перша вчителька. Дуже чудовий вчитель – Ромась Тетяна Олексіївна, ЗОШ #22. В неї є все: любов до дітей, відданість своїй справі, доброта, повага! Ми як раз закінчуємо в цьому році 4-й клас.

Vikki Zayas: Школа 22. Койдан Діана Леонідівна.

Надежда Сало: Школа 3! я в цьому році також буду писати заяву на перший клас,і тільки туди,в мене старший син вчився там,зараз трое дітей вчаться,та і сама там навчалась.Добрі,адекватні вчителя, які знають свою справу,проблем не було з вчителями,директор школи хороша адекватна жінка,сучасна,спокійна. В іншу школу віддавати дитину не хочу.

Ольга Мизина: Вчились у 35, 5 школі, вони гарні, але найкраще нам підійшла 3 школа. Тут повинно скластися кілька факторів – гарні вчителі, небайдужий класний керівник, діти – дружній колектив.

Наталья Русакова: 23 школа, Романенко Ольга Викторовна, педагог от Бога.

Елена Валовенко: Краматорська українська гімназія – начальна школа при КУГ. Ми якраз закінчуємо дистанційно 4а клас. Наша вчителька буде набирати перший. Час промайнув дуже швидко…

Наша вчителька- супер-вчителька!! Діти всі її просто обожнюють! Клас дружній завдяки їй. Вікторія Переухенко вона поєднує і дружбу, і навчання, і виховання. Рекомендую!

Светлана Ермакова: Я пораджу у м. Краматорськ ЗОШ№10. Зараз набирає діток у 1-й клас перша вчителька моєї старшої доньки. Ми жодної хвилини не пошкодували, що обрали цю школу і вчительку – Машир Світлану Олександрівну. Вона не просто вчитель, для доньки і інших дітей вона була другою мамою. Професіонал свого діла. Вміє знайти підхід до кожного. Раджу.

Матусі нашого міста надавали багато рекомендацій Олені. І що найбільше радує – приклади стосувалися більшості шкіл міста.

Висловити свою думку з питання обрання школи для дитини можна тут.