В Україні формують резерв працівників держорганів для роботи на деокупованих територіях: як можуть долучитись краматорці

За останніми даними, на інформаційно-комунікаційній платформі Резерву відновлення вже зареєстровалися 2 438 кандидатів. З них 2 229 – успішно зараховані до кадрового резерву. Про це йдеться на Facebook-сторінці Національного агентства з питань державної служби (НАДС).

“Серед кандидатів більшість – чоловіки. Вони подали 1 385 анкет (56,8%). Жінки відправили 1 053 анкети (43,2%)”, – йдеться у повідомленні.

Більшість кандидатів хочуть працювати в АР Крим та місті Севастополі (77,2%), на другому місці – Донеччина (26,1%), віддають перевагу роботі у Запорізькій і Херсонській областях однакова кількість претендентів – по 22,3% на кожну.

Серед запропонованих напрямів роботи найчастіше кандидати обирають:

  • адміністративне керівництво (50%);
  • державний нагляд і контроль (35%);
  • адміністрування та надання публічних послуг (23%);
  • запобігання корупції (21%);
  • управління персоналом (19%).

Якщо ви бажаєте долучитися до відновлення деокупованих територій і маєте необхідну освіту, перейдіть за посиланням, зареєструйтеся в системі та заповніть анкет.

Нагадаємо, що постановою Уряду від 23 травня 2023 року № 524 започатковано експериментальний проєкт, покликаний допомогти державним органам на деокупованих територіях залучити до своїх команд вмотивованих і професійних працівників. Координаторами проекту є Мінреінтеграції та Нацагентство з питань державної служби (НАДС).

Метою створення резерву є забезпечення районних, обласних військових адміністрацій, інших державних органів персоналом для виконання завдань і функцій держави на цих територіях.

Резерв формується виключно за добровільною згодою держпрацівників, які хочуть працювати в державних органах на деокупованих територіях.