У майстер-класі з писанкарства відбулась зустріч дітей з Ірпеня та Донеччини. Також долучилися до розпису «Писанки Перемоги» громадські активісти, освітяни та керівництво Сватівської та Ірпінської громад.
Наш Благодійний Фонд не лише підтримав проведення заходу, а й допоміг об’єднати в рамках Фестивалю майже сто дітей з різних куточків України.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/439929550_837999981503932_726043328845422277_n-1024x576.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/439922418_838000061503924_4335741697516325315_n-1024x576.jpg)
Перед початком розпису, для учасників провели екскурсію ліцеєм, якій два роки тому був сильно пошкоджений окупантами. Рік тому заклад відбудували та оновили.
Символічно, що форум учнівської молоді Ірпеня і дітей з Донеччини в рамках фестивалю «Краматорськ-Ірпінь-Бахмут» відбулася саме там, адже ми віримо і робимо все можливе для Перемоги та подальшого відновлення нашої країни!
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/440101937_837999858170611_5669367180613607286_n-1024x576.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼