В Краматорську та Слов’янську поліцейські продовжують виявляти громадян з забороненими речовинами.
Поліцейські продовжують виявляти заборонені речовини та передають правопорушників слідчо-оперативній групі.
Так, у Слов’янську поліцейські помітили чоловіка, який своєю поведінкою викликав підозру. Поліцейські зупинили громадянина та встановили його особу. Під час спілкування з охоронцями порядку, громадянин помітно нервував. Це могло б свідчити про те, що чоловік має з собою заборонені предмети чи речовини. Відтак, під час поверхневої перевірки 41-річного місцевого мешканця, у кишені куртки патрульні виявили три згортки з речовинами, схожими на наркотичні: білою порошкоподібною та зеленою рослинного походження.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329639746_1834006683640000_4049433148504044829_n-1024x1024.jpg)
Трохи пізніше у Краматорську патрульні помітили громадянина, який побачивши поліцейських, помітно занервував та намагався зникнути з поля зору. Охоронці порядку його зупинили та провели поверхневу перевірку, під час якої виявили згорток з, ймовірно, наркотичною речовиною.
Також у Краматорську під час поверхневої перевірки 26-річного громадянина поліцейські виявили зіп-пакет з подрібненою речовиною, схожою на наркотичну.
Залиште коментар
Розгорнути ▼