Патрульні врятували чергового песика із пастки .
Сьогодні вдень у Краматорську на вулиці Остапа Вишні до патрульних звернувся громадянин, який повідомив, що бачив, як собака впав до комунального технічного колодязя. Самостійно дістати хвостатого в нього не вийшло, тому чоловік попросив допомоги поліцейських.
Не гаючи часу, патрульні спустилися до тваринки та підняли її на поверхню. Вже за декілька хвилин песик побіг по своїх справах, а поліцейські продовжили патрулювання.
“Друзі, не будьте байдужими, приходьте на допомогу тим, хто її потребує”. – зауважили поліцейські.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/328937659_3263177743993907_8458788502000099771_n-768x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/328669731_584347680268446_2315952514577019754_n-768x1024.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼