В Краматорську на залізничному вокзалі знайшли сумку з 9 котами

Краматорська зоозахисниця Ксенія Парфентьєва розповіла у фейсбуці про випадок, що трапився 20 лютого на залізничному вокзалі міста. Зоозахисники знайшли велика сумка і картонний ящик з мішком всередині. Дивними їх робило те, що всередині хтось ворушився та відчайдушно кричав.
Виявилося, таким чином хтось вирішив позбутися 9 котів.


“Шок та нерозуміння – це перше, що відчуваєш від таких історій. Ще гірше те, що половина котів таки вирвалася і розбіглася по всьому вокзалу у невідомому напрямку. Вони явно домашні, вони ніколи не бачили вулиць і навряд чи виживуть у такому небезпечному місці. Чотирьох ми забрали відразу, ще одного знайшли лише сьогодні. Когось із котів упіймали і чомусь віднесли і викинули на ринку. Тепер знайти інших навряд чи виявиться реальним…”, – зауважила Ксенія.


Вона додала, що усі 5 котів, яких вдалося врятувати, наразі на домашніх перетримках. Вони в дикому стресі, їм знадобиться час, щоб прийти до тями після всього цього жаху. У одного кота на спині залисини, як після травми. Можливо, це були опіки.


“За словами очевидців та свідків, які були на вокзалі, сумку та скриньку принесла жінка із собакою. Собаку забрала з собою в поїзд, а котів, мабуть, вирішила позбутися таким жорстоким і нелюдським способом. Я навіть не знаю, як пояснити цей вчинок, він не вкладається в голові. Найболючіше, що ми не врятували всіх… Знайти решту тепер неможливо. Тим, кому пощастило опинитися на перетримках, шукатимемо будинок чи хоча б притулок. Швидше за все, по Україні, у Краматорську вони не мають шансів… А наші волонтери вже перевантажені катастрофічно і не зможуть залишити їх надовго. Друзі, прошу максимальну репост. Про цю історію повинні знати, ці нещасні тварини мають мати шанс на щасливе майбутнє. Вони ручні, лагідні та домашні, але дуже злякані та втрачені. Ми їх стерилізуємо найближчим часом. Давайте постараємося змінити їхню долю на краще
066-693-33-26″, – написала Ксенія.